AU-PAIR АВСТРИЯ. Все аргументы для правильного выбора.

Программа AU-PAIR это 2 стороны которые ищут друг друга и обе стороны надеются на гармоничные отношения в будущем. Наша задача сделать максимум для того чтобы наш кандидат AU-PAIR  смог сделать осознанный, правильный выбор. Просто ли это? Конечно нет!
В 2х словах как обычно делается этот выбор:
– AU-PAIR получает очень подробные данные семьи с описанием как самой принимающей AU-PAIR семьи так и с подробным описание условий программы, обязанностей, каких то дополнительных ньюансов;
– AU-PAIR общается с семьей для того чтобы в общении понять насколько подходит ему эта конкретная семья;
– при необходимости наши AU-PAIR получат помощь и от нас, для того чтобы сделать действительно правильный выбор.  Это может быть наше мнение о семье, или какие то аргументы которые по нашему мнению должен учитывать AU-PAIR кандидат при принятии решения. Иногда мы просим тех AU-PAIR которые уже были в той или иной семье дать по ней отзыв, для того чтобы новому кандидату в эту семью было проще принять правильное решение.  Ниже мы публикуем такой отзыв AU-PAIR которая уже была в семье для кандидата который только еще принимает решение быть ли AU-PAIR в этой же семье:

Доброго дня, Іра
звісно я пам’ятаю Вас і буду рада розповісти Вам про сім’ю Пульт.
Це сім’я від якої в мене лише гарні спогади і один позитив.
Звичайно було складно, так як три дитини і треба було багато часу проводити з ними, але це ніщо в порівнянні з тим, на скільки золота людина Karoline  (Gastmutter), я вже побувала о-пер в Німеччині і в Швейцарії, але такої доброї і завжди готової допомогти людини не зустрічала (вона зробить все для того, щоб о-пер себе комфортно і щасливо почувала і вжилась в її сімї). Що стосується  Kathariny, старшої дочки, яка страждає на єпілепсію (останній випадок єпілепсії якщо я не помиляюсь був десь 4-5 років назад) буває інколи що їй стане погано, голова закрутиться, але це минає протягом декількох хвилин. Розумово дівчатка не відрізняються нічим від інших дітей (фізично: одна нога коротша іншої, тому вона шкутильгає і ліва рука функціонує не на 100%), але з нею в мене не було ніяких проблем, вона може все робити, що роблять звичайні діти. Місто Sölden, де вони живуть просто супер, взимку о-пер буде мати можливість кататись на лижах, влітку — грати в теніс та іншими актівітами 🙂 але я думаю, що це може обговорити Ваш кандидат на пряму з Karoline. Сімя супер. Я до сих пір залишаюсь в контакті з семєю. Сімя Пульт — одна з найкращих сімей яку можна знайти і побажати!!!
Сподіваюсь, що моя info якось допоможе Вашій кандиданці 🙂
Якщо будуть питання, звертайтесь 🙂

Best regards
Nina

Інші новини

en_USEnglish