Александра. AU-PAIR США!

Америка – для многих это страна мечты, особенно для молодежи. Существуют разные программы, которые позволяют окунуться в жизнь США надолго или же совсем на чуть-чуть. Программа Au-Pair относится к тем, которые предоставляют участнику шанс целый год, или даже два, пожить традициями, климатом, языком, архитектурой, многонациональностью этой гостеприимной страны. Опыт, который получают участники, всегда разный, но практически для каждого он важен и необходим.

Якщо описувати лаконічно мій досвід перебування на території США – я отримала той результат, якого бажала, ба навіть більше. Головною моєю ціллю було – підвищення рівня англійської мови, в тому числі і розмовної. Окрім щоденної порції спілкування іноземною, також відвідувала курси англійської, де, окрім здобуття нових знань від носіїв-філологів, знайшла безліч нових друзів з різних куточків світу (Бразилія, Еквадор, Венесуела, Домініканська Республіка, Колумбія, Німеччина та багато інших).
Досвід самої роботи (мається на увазі відношення хост-сім’ї і дітей) доволі суперечливий. Пiсля трьох місяців перебування в першій сім’ї відбувся re-match (з їх ініціативи), якому я зараз дуже вдячна. З початку програми зіткнулась з вседозволеністю зі сторони дітей і повним несприйняттям (або ж сприйняттям як живої іграшки). Не впевнена, що це залежить саме від культури, але діти схильні прибріхувати і шантажувати неіснуючими речами.
Нову хост-сім’ю я знайшла дуже швидко, завдяки LAR, яка підтримувала мене постійно і до закінчення моєї програми ми спілкувались. Нова хост-сім’я були родом з Індії, але діти вже народились на території Штатів (12 і 14 років). Чи то виховання трохи інше, чи ми просто дійсно зійшлись, все пішло як по маслу. Тому, – я переймала досвід, традиції і культуру не лише американську, але й індійську.
США – дуже чудова країна для участі в цій програмі. Наскільки вдалим буде досвід, багато у чому залежить від хост-сім’ї.
На даний момент в мене плани закінчити навчання в Україні і спробувати себе в своїй спеціальності з новими набутими знаннями і впевненістю в собі.

Інші новини

en_USEnglish