Au Pair країна: США

На нашу думку, тут найбільш продумані умови програми Au Pair з тих країн, які в цій програмі беруть участь. При створенні американської програми Au Pair був узятий за основу європейський досвід. При цьому програма створювалася значно пізніше і в США постаралися зробити це з огляду на багаторічний європейський досвід з урахуванням американської специфіки. І це вдалося дуже добре.
Велика, економічно потужна, мульти-культурна країна. Тут у пошані сімейні цінності та особистісне зростання. Практично в кожній сім’ї аu рair водитиме машину, навчатиметься в американському вищому навчальному закладі. Варто відзначити і той факт, що це єдина країна з тих, у яких наші громадяни можуть брати участь у програмі Au Pair, де державна мова – англійська.
США – прекрасний вибір також для тих, хто хоче продовжити навчання в американському ВНЗ після закінчення програми Au Pair.

Вимоги до кандидатів:

 • Вік від 18 до 27 років (до відбору допускаються кандидати, яким не виповнилося 26);
 • Знання англійської мови на хорошому рівні;
 • Любов до дітей, комунікабельність, чесність, відповідальність.
 • Наявність водійського посвідчення є обов’язковою умовою для влаштування;
 • Великою перевагою під час влаштування є наявність водійського досвіду та досвіду роботи з дітьми до 2х років.

Умови програми:

 • Тривалість програми – 12 місяців, з правом продовження на 6, 9, або 12 місяців;
 • Допомога в догляді за дітьми та нескладна хатня робота (пов’язана з дітьми) 45 годин на тиждень;
 • Проживання в сім’ї (в окремій кімнаті), безкоштовне харчування разом із сім’єю;
 • Щонайменше півтора вихідних дня на тиждень + повний вікенд один раз на місяць;
 • Оплачувана відпустка 2 тижні протягом року;
 • Обов’язкове страхування (за рахунок приймаючої сім’ї);
 • Курси англійської або іншого доступного предмета при вищому навчальному закладі (курс обирає au pair, сім’я видає на це 500 доларів на рік) та унікальна можливість вивчати англійську мову шляхом занурення в мовне середовище.
 • Гроші на кишенькові витрати 196 доларів на тиждень.

Наші рекомендації:

> Ми знаємо, що багато наших клієнтів мріяли про те, що зможуть потрапити в США. Ми просто постараємося зробити вашу мрію реальністю.
> Ми рекомендуємо США для тих, хто хоче вдосконалити знання англійської мови, якщо вже вчив її в школі або університеті і знає її досить добре, але не ідеально.
> Ми рекомендуємо США студентам факультету іноземних мов, які хотіли б удосконалити на практиці свою вже досить хорошу англійську мову, хотіли б зануритися в мовне середовище і побачити життя, культуру, побут тієї країни, де ця мова застосовується в повсякденному житті. 1-2 роки участі в програмі Au Pair дадуть чудову практику, яка допоможе у вашому подальшому житті та кар’єрі.
> Ви хочете побачити самі як живуть американці на півдні чи півночі, на узбережжі Тихого океану чи Атлантичного? Ви точно це зможете зробити, якщо скористаєтеся цією програмою.
> Хочете здобути вищу освіту в США? Ми можемо рекомендувати програму Au Pair як перший крок до здійснення цієї мрії. Дуже багато наших клієнтів після закінчення програми вступили і навчаються в американських вишах.

Особливості напряму

У програмі Аu Pair у США існує кілька “планів” зі своїми встановленими умовами та вимогами. Стандартний, за якого Аu Раir виконуватиме свої обов’язки 45 годин на тиждень, відвідуватиме курси при вищому навчальному закладі протягом 1-го семестру (6 крéдитів = 60 аудиторних годин) та сім’я оплачуватиме їх у розмірі 500 доларів на рік. Беручи участь у програмі за Стандартним планом, Аu Pair отримуватиме кишенькові гроші в сумі 196 доларів на тиждень.

ЕduСare – план із більшим навчальним компонентом, обравши який, Аu Pair виконуватиме свої обов’язки 30 годин на тиждень, відвідуватиме курси при вищому навчальному закладі 2 семестри (12 крéдитів) та сім’я оплачуватиме їх у розмірі 1000 доларів на рік. За участю в програмі ЕduCare, Аu Pair отримуватиме кишенькові гроші в сумі 147 доларів на тиждень.

Існують також особливі преміум-плани: Au Pair Plus (Au Pair, які вже брали участь у програмі раніше, мають досвід роботи з дітками в програмі в іншій країні, хороші рекомендації від приймаючих родин). Оплата учасникам плану Au Pair Plus становитиме 235 доларів на тиждень.
Au Pair Premiere (Au Pair, які мають педагогічну освіту та досвід роботи за фахом, мають водійські права та досвід водіння не менше 2х років). Оплата учасникам плану Au Pair Premiere становить 280 доларів на тиждень.

Чи будете Ви брати участь у програмі за нестандартним планом, залежить від того, чи відповідаєте Ви усім вимогам для такого влаштування та чи знайдеться сім’я, готова запросити Вас на умовах, що відповідають цьому плану.

Виходячи з Ваших даних, вмінь та навичок, ми дамо Вам рекомендацію, яку країну обрати. Для цього у нас є багаторічний досвід з влаштування молоді за програмою Au Pair 

 

uaUkrainian