Наши в Австрии!!!

Всегда восхищался Австрийскими видами, природой, людьми. Еще один небольшой отзыв нашей клиентки  Даши, которая участвует в программе AU-PAIR в Австрии. И!!! Обратите внимание, как гармонично смотрятся наши девушки на фоне Австрийских пейзажей!!!

AU-PAIR Австрия. Даша

Пише Вам Даша з Австрії, Дорнбірн. Взагалі в мене все добре, родина нормальна, спочатку дуже важко було, бо нічого не могла зрозуміти з того що вони говорять, але слава Богу, вони також говорять англійською, то коли я не розумію, то пояснюють англ. мовою, але зараз вже набагато краще себе почуваю, бо краще розумію мову, і спілкуємося переважно німецькою, англійською тільки тоді, коли вони хочуть сказатищось серйозне, так само і я.AU-PAIR Австрия. Даша 

На курси я буду ходити з вересня, для родини так зручніше. Навколо гори, дуже гарно, погода різна, 1 день злива, 2 день спека. Час летить дуже швидко, і не віриться, що вже рівно 3 місяці мого перебування тут, і я часто думаю про те, що робити далі після програми, і вирішила, що  хочу спробувати AU-PAIR в США, поки мені не 26 років, і думаю, що на всякий випадок краще почати раніше готувати потрібні документи для цього, щоб більше часу було на пошук родини.

Інші новини