Программа AU-PAIR Испания!

В программе Au-Pair участвуют много стран. Одна из самых интересных, не похожих на другие- Испания! Интересный и не повторяющийся практически больше нигде менталитет людей, интересные и очень разные места в самой стране. Конечно же это уникальная страна для тех, кому интересен испанский язык. Этот отзыв про Испанию и к нему мало что еще можно добавить.

Моє о-пер літо було одним з найбільш насичених за останні роки. Пробула я весь термін без жодних проблем, тому що сім’я попалася справді чудова. Для нас це було неординарне літо, оскільки я була першою о-пер в цій сім’ї, і це також був мій перший візит до Іспанії. Всі члени сім’ї ставилися до мене дружелюбно. По сьогоднішній день підтримуємо зв’язок.

З якимись особливими труднощами я не стикалась. Головне пам’ятати, що дітям потрібен час щоб звикнути до нової людини в домі. Після того як контакт налагоджений і знайдена спільна мова, жодні труднощі більше не з’являються.

Сюрпризом був ритм життя іспанців. Я і раніше знала про сієсти, але коли стикаєшся з зачиненими крамницями і практично пустим містом, це вже зовсім інше)) Зачиняються торгівельні відділи на свята, сієсти, фестивалі, неділі…. коротше кажучи, шопінг потрібно влаштовувати завчасно))) Будьте готові до вечірньо-нічного ритму життя. Іспанці вечеряють пізнувато, і лише після 22:00 години, коли вже не так жарко, починають вливатися у світське життя (прогулятися містом, посидіти у кафе…).

Я раджу Іспанську програму всім. Це чудова можливість поєднати роботу і відпочинок. Іспанія ніколи не дасть сумувати, а самі іспанці, як дуже відкриті, емоційні, позитивні люди, не змусять вас почуватися некомфортно. Це справді шанс знайти хороших друзів.

Тетяна

Інші новини